Napište nám objednavky@cyrmex.cz

Aspirin 500mg tbl.obd.20

Před použitím si přečtěte příbalovou informaci
169 Kč
  • skladem
Klobouky - Masarykova: více než 5 Ks
Pohořelice - Svobody: více než 5 Ks
Pohořelice - Brněnská: méně než 5 ks
Expedujeme: 30.04.2025

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg tbl.obd.20
PDK2918820
Sukl0188202
FTSAnalgetica,antipyretica
Skladem Skladem